Francouzi...

9. června 2008 v 20:19 | Símmmaa
Tákžec….vím, že jsem tu dlouho nepsala, a důvod vám také hned řeknu - Nenávidím techniku!!! A zdá se, že i ona nenávidí mě…no co nadělám..článek, kterej jsem měla připravenej o nejlepší výměně mého dosavadního pomíjivého života se mi nekřesťansky SMAZAL!! Divíte se mi, že jsem po tom dlooouuho neměla chuť na další své nicneříkající filozofické výroky?
No… v každém případě..abych se jaksi dostala k jádru pudla:D
- v termínu od 13.5. do 20.5. jsme spolu s martičkou přivítaly dívčiny ze země sýrů, vín, muzeí, galerií a Eiffelovek (Jak tý pravý, tak těch co prodávaj neodbytní černoší pod ní) - Francie.
Byl to nezapomenutelném tejden - Charlotte i Camille byly tak miloučký, jak je to jen možný. Charlottka mi dokola říkala jak jsem milá, hodná a že mě má táák ráda….já to na oplátku říkala jí a myslela jsem to upřímě. Troufám si tvrdit, že milejšího obyvatele cizí země jsem ještě nikdy nepotkala…ovšem….jak jistě víte, francouzská jídla mají vždy více chodů….a naší slaďoulinkou tečku byli…..samozřejmě že Francouzi mužského pohlaví (kdo jiný, že?)….s Marťou jsme je hltaly na každým kroku…tak úžasnýýýý - nejde to ani popsat.
Takže si ani nemůžete představit, jak se těšíme my k nim...do Lyonu
Odškrtávám si dny a NEMŮŽU SE DOČKAT!!!
Allor....Au revoir!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 smarta smarta | Web | 11. června 2008 v 13:43 | Reagovat

*IN LOVE*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama