Říjen 2008

Světlé stránky života

30. října 2008 v 20:12 | Símmmaa
Víte, někdy jsem vážně bez nálady, je mi líto všech promarněnejch věcí v mym životě. Utápim se v nostalgii a ve steretypech.

A když se situace zdá být vážně kritická, přijde ten blesk. Ten nádherný a poetický blesk, který mě nikdy neomrzí a který budu vždycky vítat s otevřenou náručí. Je to něco, co mě vždy utvrdí v tom, že svět má i světlé stránky života a není nutně se jenom trápit.

Pokud vám není jasné, o čem právě mluvím, zde je následující odkaz.
Pochopíte.

Nádherná kvalita (bez titulek):


Horší kvalita (titulky):


Brigáda!!

29. října 2008 v 16:35 | Símmmaa
Tak a je to definitivní. Jsem oficiálně zapsaná jako zaměstnanec agentury Hermés. Obor - lektorka italského jazyka. Navíc mě příjímal tak nááádhernej kluk, že skoro nevim co mi všechno dal podepsat, protože jsem od něj nemohla odtrhnout oči.
Dokonalej den...

Netradiční týden

24. října 2008 v 17:53 | Símmmaa
Tento týden byl opravdu jedinečný.... v úterý jsme byli v Kalichu na nádherný a úžasný veselohře Drahouškové - je to supr, naprosto skvělý a vrcholý to úplně nezapomenutelně :D ...nebude vám vadit ani parta mladejch puberťáků, který se tam uprostřed představení nahrnou a je jim úplně jedno jak dlouho budou trvat jejich ententýky dva špalíky, kam si kdo sedne.

Drahouškové -
Ve středu jsem byla s Argaláškama a Barčou v a.b.c. a shlédla (ano se s, páč jsme seděly na balkóně) překrásnou hru zvanou Dobře rozehraná partie, vážně, vážně, vážně k popukání (a zbožňuju vtipy o Polácích a nestydim se za to!)


Dobře rozehraná partie -

Čtvrtek už byl úplně jinej. Nechaly jsme se uvolnit ze školy - ano, i já jsem toho schopná - a šly jsem se obdivovat jednomu z nejkrásnějších jazyků planety - francouzštině. Trés jolis!!!

Mám ráda svět a zbožňuju zahraničí...nemůžu se dočkat až zas někam vycestujem!!


Nuda o angličtině

21. října 2008 v 14:25 | Símmmaa
Právě máme hodinu angličtiny. Potom co jsme si rozdeli testy, udělali tři cvičení na gerundium a p. se marně pokoušela někoho vyzkoušet se strašně nudim a nemám do čeho pýchnout. Těšim se na dnešní večer. S martičkou a dalšíma mám sraz v půl sedmý v metru na stanici Můstek. Jdeme společně do divadla. O tom jaký to bylo napíšu buď zehtra a nebo někdy jindy. Tento týden je na mě vůbec až neezpečně dost divadelní. Půjdu dneska, zítra a mohla jsem jít i ve čtvrtek, kdybych se už nerozhodla jít na francouzskej veletrh (což mi ovšem ještě nechválili rodiče, páč se budu muset ulejt z odpoledky).

Taky už brzo budu mít novej mobil (novej pro mě, jinak už ho má asi tři roky můj táta). Múj milášek je totiž světě div se poněkud v nefunkčním období. A v tomto období se mu podezřele líbí, takže mi nezbude nic jiného, než vzít do opatrovnictví obří robusní a moudrou nokii....

Zvoní!!!

Co je (starého) nového?

14. října 2008 v 13:13 | Símmmaa
Vím...že, jsem sem strašně dlouho nepsala, ale rozhodně to nebylo tím, že by se nic nedělo. Spíš naopak, dělo se toho tolok, že jsem vůpbec nestíhala a byla jsem ráda, když jsem se mohla rozvelit k sobě na postel a chvíli odpočívat.

Začátek školy proběhl celkem v klidu, všichni jsme se přivítali, vyprávěli si atd. Musim se přiznat že jsem nebyla moc nadšená, že opět začíná desetiměsíční týrání a mučení nás, ubohých studentíků, ale teď s odstupem můžu konstatovat, že to prozatím žádná katastrofa není. Fyziku, ze které jsem měla panickou hrůzu a zavírala jsem se před ní do kamrlíku, zvládám zatím (k mému velkému, VELKÉMU překvapení bez vynaložení většího úsilí.

To s matikou je to horší, ale Cecchet je úplně zlatej. Jenže to mi známku nezachrání takže se jen ptám - proč, proč, proč jen jsem tak hrozně blbá!!!

Ve škole je i pěkná bžunda...jen se podívejte jak jsme nááádhelný, když dáme hlavy (barvy) dohromady:


Modrý den:
Black´n´white:


Jen růžová to může být,..........:
Itálie:


Jinak co se týče mého pomíjivého, mimoškolního života - opět se smartičkou chodíme na francouzštinu, což mě ještě (kupodivu) pořád baví, ale nejsem moc pečlivá...asi bych se měla začít víc snažit. Dneska jdeme do kina!! Celá notre francais!!! Jmenuje se to Paříž a určitě iněkdy napíšu jak to dopadlo.

Čím dál tím víc si uvědomji, že má finanční situace je jedním slovem politováníhodná. Proto si poslední dobou intenzivně hledám brigádu, abych měla aspoň na zašití mých protrhaných kapes, ze kterých se mi jak tak koukám každá mince vykutálí...možná jsem už i něco našla - bylo by to v nějaký jazykovce v Roztylách, ale všechno záleží na tom, jak se jim při přijímacím pohovoru bede líbit můj všudeblízkající se šarm.

Jo a ještě jedna věc je novinka - po velmi krátkém rozhodování ale po velmi, velmi dlouhém přemlouvání jsem konečně docílila toho, že někam pojedu! SAMA!!!
O prázdninách jedu na celé krásné prázdninové měsíce do anglického přímořského města Bournmouth!!! Snad se potom budu na angličtině více chytat. Hodi ntam budu mít 32 za týden a co v celku dělá 288 hodin angličtiny!! Plus bydlení v rodině, plus opalování se na pláži, plus všechny další úžesný příležotosti, které se mi tam (doufán) naskytnou.

No - to je asi tak všechno...doufám, že to nebylo příliš vyčerpávající