Co je (starého) nového?

14. října 2008 v 13:13 | Símmmaa
Vím...že, jsem sem strašně dlouho nepsala, ale rozhodně to nebylo tím, že by se nic nedělo. Spíš naopak, dělo se toho tolok, že jsem vůpbec nestíhala a byla jsem ráda, když jsem se mohla rozvelit k sobě na postel a chvíli odpočívat.

Začátek školy proběhl celkem v klidu, všichni jsme se přivítali, vyprávěli si atd. Musim se přiznat že jsem nebyla moc nadšená, že opět začíná desetiměsíční týrání a mučení nás, ubohých studentíků, ale teď s odstupem můžu konstatovat, že to prozatím žádná katastrofa není. Fyziku, ze které jsem měla panickou hrůzu a zavírala jsem se před ní do kamrlíku, zvládám zatím (k mému velkému, VELKÉMU překvapení bez vynaložení většího úsilí.

To s matikou je to horší, ale Cecchet je úplně zlatej. Jenže to mi známku nezachrání takže se jen ptám - proč, proč, proč jen jsem tak hrozně blbá!!!

Ve škole je i pěkná bžunda...jen se podívejte jak jsme nááádhelný, když dáme hlavy (barvy) dohromady:


Modrý den:
Black´n´white:


Jen růžová to může být,..........:
Itálie:


Jinak co se týče mého pomíjivého, mimoškolního života - opět se smartičkou chodíme na francouzštinu, což mě ještě (kupodivu) pořád baví, ale nejsem moc pečlivá...asi bych se měla začít víc snažit. Dneska jdeme do kina!! Celá notre francais!!! Jmenuje se to Paříž a určitě iněkdy napíšu jak to dopadlo.

Čím dál tím víc si uvědomji, že má finanční situace je jedním slovem politováníhodná. Proto si poslední dobou intenzivně hledám brigádu, abych měla aspoň na zašití mých protrhaných kapes, ze kterých se mi jak tak koukám každá mince vykutálí...možná jsem už i něco našla - bylo by to v nějaký jazykovce v Roztylách, ale všechno záleží na tom, jak se jim při přijímacím pohovoru bede líbit můj všudeblízkající se šarm.

Jo a ještě jedna věc je novinka - po velmi krátkém rozhodování ale po velmi, velmi dlouhém přemlouvání jsem konečně docílila toho, že někam pojedu! SAMA!!!
O prázdninách jedu na celé krásné prázdninové měsíce do anglického přímořského města Bournmouth!!! Snad se potom budu na angličtině více chytat. Hodi ntam budu mít 32 za týden a co v celku dělá 288 hodin angličtiny!! Plus bydlení v rodině, plus opalování se na pláži, plus všechny další úžesný příležotosti, které se mi tam (doufán) naskytnou.

No - to je asi tak všechno...doufám, že to nebylo příliš vyčerpávající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama