Prosinec 2008

Stmívání

12. prosince 2008 v 18:44 | Símmmaa
Další akce se třídou? Omyl. Původně to tak bylo plánovaný, ale přišla jsem jenom já a Martina. Vstoupili jsme do kina s pocitem odstrčenců, ale se začátkem filmu to bylo to poslední, na co jsme mysleli. Takže pro ty, kteří ze záhadných důvodů nemohli/nechtěli přijít..

Stmívání
Už od začátku jsem tušila, že nudit se rozhodně nebudu (vidouc nadšenou Martinu, která se s úsměvem na tváři těšila na ten zázračnej, tentokrát barevnej film...že jo?) Obsah poněkud nekomplikovaný (i my bychom něco takovýho pravděpodobně dokázali stvořit - dívčina se přestěhuje, potká tam úžasnýho kluka o kterým se brzo doví, že je upír a zamiluje se do něj), nicméně provedení bylo kráásnéé. Musím říct, že mám vážně velkou chuť jít si koupit celou literární trilogii, ale odolám a budu si ji přát k Vánocům..) Nicméňě...celkový dojem = paráda!
Srazík v centru

1. prosince 2008 v 20:54 | Símmmaa

Neděle byl supr den..a nejen pro to, že dávali Saxánu a Harryho Pottera.
Na poslední chvíli (fakt spontánně, bylo to hustý) jsme si dali sraz na Václaváku pod koněm (lidi se nevím proč domnívali, že budu slavit svoje narozky, ale miluju je všechny, za to že si na ně vůbec vzpomněli) Marta a Áďa mě odzbrojili fakt supr dárkama (tímto vám holky ještě jednou moc děkuji!!). Po hromadněm focení (to mi připomíná - Dejte ty fotky na rejče prosím!) jsme se hromadně přesunuli na Staromák (minouc dva vánoční stromečky, divnej betlém, pána, co rozdával letáky a další hromady lidí). Na staromáku byly milióny lidí, ale nic mi nezabránilo jít ke stromečku a přát si svoje vánoční přání. Myslim, že jsem trochu trápila ostatní, ale protože mě mají tak rádi, tak to kvůli mně vytrpěli. Chtěli jsme se jít zahřát do kavárny, a když jsme jí po mrazivé půlhodině konečně vypátrali, bylo tam tolik lidí, že by jsme stěží hledali stůl pro dva (natož pro šest). Skončili jsme naproti v hospodě/kavárně. Pobavili jsme se, opět jsme se vyfotili a měli se dobře. Rozpouštělo se nám to (alespoň z mý strany) těžko.

P.S. Další fotky přiložím, až je seženu!!