Leden 2009

Jak jsme s Martou prknily

12. ledna 2009 v 18:07 | Símmmaa
Jupí!
Už je to tady! Vyrazily jsme s Martičkou na hory a pořádně jsme se odrovnaly na prknech. Já osobně mám asi tak biliardu modřin, nemůžu hejbat rukama (o nohou vůbec nemluvim), zablokovala jsem si krk a nechápu proč tortura nezahrnovala taky jízdu na pomě.
Nicméně jsme živý (což je hlavní, že) a já konečně pořádně natrénovala oba oblouky.
No že nám to sluší...?

Nejistota před pomou:


Když nás síly opustily:


Velký snowboarďáci:


Nástrahy pomy:Velký focení při odpočinku:

Jen se hodně posilnit...glo glo glo


Pořádně se ukázat, ještě než budem mokrý a strhaný...
Aktualizace: Pro větší podrobnosti viz. www.bitchez.blog.cz

P.S. Nikdy nejezděte po neupravenejch tratích...Nechte si poradit, vážně! Neumíte si představit co dovedou krtince...

Jak jde čas...

6. ledna 2009 v 14:11 | Símmmaa
Takže...považuji za svou povinnost sem opět přispět nějakým zvlášť nudným a rozvláčným článkem na téma: já

Co jsem dělala v poslední době?

Nic moc...Vánoce byly krásný, mám nádherný nový snowboard (fakt je kráásnej) a ještě nádhernější malinkatej notebook. Jinak se musím pochlubit, že jsem ani jednou neshodila stromeček, nepodlápila koberec ani jednou nepokecala vánoční ubrus (což považuji za jeden ze svých největších úspěchů).

Na sv. Štěpána jsem hrdě vyšla vstříc svahu, který se na mě nebetyčně vytahoval. Byla jsem tak statečná a možná ještě statečnější než jsem kdy na svahu byla. Vyjela jsem čelíc všem pádům, nalomenejm zápěstím, modravejm kolenům a po třech dnech musím říct, že mě to vážně chytlo. Dokonce umim jezdit i na pomě!! (Sice jsem se ještě nepokoušela rozjet bez pomoci mého velice, velice trpělivého instruktora, ale co se dá dělat).

Přímo na naší chalupě nebyl vůbec žádnej sníh, takže jsem se místo vyčerpávajícího sáňkování a bobování musela oddat babiččinu cukroví a dobrotám, čehož si určitě všichni co mě po prázdninách spatřili všimli. Musím ale přiznat, že domů jsem se vracela nadšená.
Doma jsem se potom pouze utápěla v melancholii a netěšila se do školy. Nemůžu se dočkat dalších hor s Martičkou (teda jestli na ně vůbec dojde, jelikož nám dneska ráno rozmlátili a vykradli auto) a s Cuckou (Itálie, jupííí!!!)

Dochází mi inspirace, další v článek v nedohlednu!!!