Jak jde čas...

6. ledna 2009 v 14:11 | Símmmaa
Takže...považuji za svou povinnost sem opět přispět nějakým zvlášť nudným a rozvláčným článkem na téma: já

Co jsem dělala v poslední době?

Nic moc...Vánoce byly krásný, mám nádherný nový snowboard (fakt je kráásnej) a ještě nádhernější malinkatej notebook. Jinak se musím pochlubit, že jsem ani jednou neshodila stromeček, nepodlápila koberec ani jednou nepokecala vánoční ubrus (což považuji za jeden ze svých největších úspěchů).

Na sv. Štěpána jsem hrdě vyšla vstříc svahu, který se na mě nebetyčně vytahoval. Byla jsem tak statečná a možná ještě statečnější než jsem kdy na svahu byla. Vyjela jsem čelíc všem pádům, nalomenejm zápěstím, modravejm kolenům a po třech dnech musím říct, že mě to vážně chytlo. Dokonce umim jezdit i na pomě!! (Sice jsem se ještě nepokoušela rozjet bez pomoci mého velice, velice trpělivého instruktora, ale co se dá dělat).

Přímo na naší chalupě nebyl vůbec žádnej sníh, takže jsem se místo vyčerpávajícího sáňkování a bobování musela oddat babiččinu cukroví a dobrotám, čehož si určitě všichni co mě po prázdninách spatřili všimli. Musím ale přiznat, že domů jsem se vracela nadšená.
Doma jsem se potom pouze utápěla v melancholii a netěšila se do školy. Nemůžu se dočkat dalších hor s Martičkou (teda jestli na ně vůbec dojde, jelikož nám dneska ráno rozmlátili a vykradli auto) a s Cuckou (Itálie, jupííí!!!)

Dochází mi inspirace, další v článek v nedohlednu!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama